SHIP & CEE

bądź na bieżąco

SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

5. SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND & CEE | 5.edycja SHIP & CEE INTRO
21590
page-template-default,page,page-id-21590,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 
12-13 June 2018, Intercontinental Hotel, Warsaw

5.edycja SHIP & CEE INTRO

Złote lata dla branży w regionie CEE?

W 2017 roku wyniki hoteli w Polsce i w Europie Środkowej przekroczyły wszelkie oczekiwania,
a eksperci przewidują złote lata dla branży w regionie CEE.  Kraje takie jak Republika Czeska, Węgry, Austria, Polska, Rumunia, Chorwacja zdobywają coraz większą popularność wśród inwestorów i w ostatnich latach okazały się rynkami dużych możliwości. Jednak w obliczu dynamicznych zmian, pojawia się pytanie: Jaka przyszłość czeka sektor hotelowy, gdy trend się odwróci? Jak będzie kształtował się rynek w perspektywie kolejnych 5 -10 lat? W jaki sposób pozostać w strefie zainteresowania inwestorów?

 

Obecnie jesteśmy świadkami zjawisk, które przeobrażają sektor hotelowy: oczekiwania pokolenia Y, rosnąca pozycja serwisu Airbnb, zmiany demograficzne i związane z nimi przemiany na rynku pracy – to niektóre z czynników kształtujące współczesny krajobraz branży. Z drugiej strony, nasycenie rynku w krajach Europy Zachodniej powodujące zwrot w kierunku regionu CEE, ale także obawy inwestorów dotyczące stabilności i atrakcyjności turystycznej Europy Środkowej  i Wschodniej silnie wpływają na trendy w regionie.

Jaka przyszłość czeka rynek inwestycji hotelowych?

Jaka przyszłość czeka rynek inwestycji hotelowych w perspektywie najbliższych 5-10 lat? To pytanie będzie towarzyszyło uczestnikom i prelegentom 5. edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. Wydarzenie jest znakomitą okazją do prześledzenia trendów i kierunków rozwoju na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz spojrzenia w przyszłość rynku hotelowego w regionie CEE.

 

Zaproszeni do dyskusji goście: inwestorzy, członkowie zarządów sieci hotelowych, instytucje finansujące, deweloperzy, przedstawiciele sektora real estate, prawnicy, reprezentanci polskich
i zagranicznych miast oraz kurortów, marki hotelowe zainteresowane rynkiem CEE, architekci oraz firmy doradcze zmierzą się z pytaniami o przyszłość w sesjach tematycznych: Construction & Development, Financing, Investment, Newcomers, Resorts, Revitalisation,  Trends  in Hospitality, Architecture & Design.

 

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w autorskiej formule spotkań Future 2 to 5 , w ramach której liderzy dynamicznie zmieniającego się rynku podejmą dyskusję o kierunkach rozwoju branży w perspektywie najbliższych lat. To nie teoretyczna futurologia, a dyskusje
o konkretnych kierunkach rozwoju i istniejących możliwościach. Dzięki szerokiemu spojrzeniu przez pryzmat nie tylko zmian zachodzących na rynku inwestycyjnym i technologii, ale także edukacji, kreatywności i  komunikacji, uczestnicy będą mieli szansę zajrzeć w realną przyszłość sektora.

Partnerzy