SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

AEC Design – Lider wdrożeń BIM partnerem SHIP & CEE!

Cze 08 2018

AEC Design – Lider wdrożeń BIM partnerem SHIP & CEE!

Miło nam oznajmić, że firma AEC Design w tym roku dołączyła do partnerów merytorycznych konferencji! Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z prezentacją: “Building Lifecycle Management = BIM for Facility Management”.

 

O AEC DESIGN:

 

AEC Design posiada unikalne doświadczenie we wdrażaniu technologii BIM. Jesteśmy prekursorami tam gdzie BIM jest najmniej dojrzały, jak np. zarządzanie nieruchomościami i VR oraz liderami tam gdzie zyski są już udokumentowane, jak w generalnym wykonawstwie lub projektowaniu. Wiedząc, że BIM podnosi jakość realizacji budynków, rozpoczęliśmy działania skierowane na stworzenie i obsługę platformy do zarządzania budynkiem. Rozumiejąc serwis jako etap użytkowania, wraz z grupą specjalistów i przy współpracy z zarządcami nieruchomości, stworzyliśmy autorskie narzędzie do Facility Management. Program dedykowany jest do firm, które zajmują się zarządzaniem obiektów oraz do inwestorów i właścicieli budynków. Wspomaga proces zamawiania i odbierania produktów za pomocą kodów QR. Elementy, które zostały zamodelowane na etapie projektowania lub budowy, będzie można w łatwy sposób sczytać z urządzeń mobilnych i uzyskać wszelkie istotne informacje, jak np. gdzie mają się znajdować, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kiedy dokonać przeglądu, itp.

 

Więcej o AEC Design

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.