SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

Gdynia otwarta na nowe inwestycje hotelowe

Cze 08 2018

Gdynia otwarta na nowe inwestycje hotelowe

Miło nam oznajmić, że Gdynia po raz kolejny dołączyła do grona partnerów konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE, a Pani Katarzyna Gruszecka – Spychała, Wiceprezydent Miasta, będzie uczestnikiem sesji City!

 

“Gdynia, nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasto, ma stale rosnące potrzeby jeśli chodzi o bazę hotelową. Obok działań promocyjnych skierowanych do potencjalnych turystów, gości miasta, konieczne jest dbanie i zabieganie o uwagę inwestorów. Tworząc nową i rozwijając istniejącą turystyczną ofertę kulturalno-rekreacyjną oraz nastawioną na organizatorów i uczestników wydarzeń, konferencji, spotkań i eventów, Gdynia zainteresowana jest wzbogaceniem istniejącej, różnorodnej i wysokiej jakości oferty usług hotelarskich. Hotele biznesowe i konferencyjne, sieciowe i butikowe, indywidualnych przedsiębiorców i condo hotele, powstające jako nowe budynki i w wyniku rewitalizacji już istniejących, usytuowane w centrum, sąsiedztwie morza i plaży jak i położone w cichej, a dogodnej komunikacyjnie okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z całą pewnością trafią ze swoją ofertą do zainteresowanych Gdynią gości.”

 

Katarzyna Gruszecka – Spychała, Wiceprezydent Miasta Gdynia

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.