SHIP & CEE

bądź na bieżąco

SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

5. SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND & CEE | Grupa Plus Architekci partnerem merytorycznym konferencji!
20321
post-template-default,single,single-post,postid-20321,single-format-standard,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Grupa Plus Architekci partnerem merytorycznym konferencji!

Maj 19 2017

Grupa Plus Architekci partnerem merytorycznym konferencji!

GRUPA PLUS ARCHITEKCI to warszawska pracownia specjalizująca się̨ w projektach hoteli, wysokobudżetowych domów jednorodzinnych i biur.

Zakres naszych usług obejmuje zarówno architekturę̨ jak i wnętrza. Zapewniamy również̇ obsługę̨ z dziedziny projektowania graficznego, w tym tworzenia identyfikacji wizualnej i informacji kierunkowej w budynkach. Kompleksowe podejście do projektowania zapewnia pełną spójność́ wszystkich elementów naszych projektów i spełnienie oczekiwań́ naszych klientów. Wspiera nas sprawdzone grono doświadczonych projektantów branżowych i specjalistów, w tym inspektorów nadzoru, geodetów, geologów, wizualizatorów i rzeczoznawców.

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.