SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

KAPE dołącza do partnerów SHIP & CEE!

Maj 31 2018

KAPE dołącza do partnerów SHIP & CEE!

Miło nam oznajmić, że do grona tegorocznych partnerów konferencji SHIP & CEE dołączyła Krajowa Agencja Poszanowania Energii!

KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią:

“Nasi eksperci oferują kompleksowe usługi dotyczące efektywności energetycznej w budownictwie: optymalizacja energetyczna nowoprojektowanych budynków, termomodernizacja obiektów istniejących, energooszczędne oświetlenie. Naszym klientom doradzamy, jak zdobyć dofinansowanie na przedsięwzięcia służące poprawie efektywności i optymalizacji kosztów energii.

 

Nasza Pracownia projektów budownictwa energooszczędnego oferuje kompleksową obsługę projektową w zakresie budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Wykonujemy projekty budynków na indywidualne zamówienie, oferując także ich weryfikację przez uprawnionego audytora. Nasi eksperci wykonują audyty energetyczne budynków i audyty w budownictwie i zakładach przemysłowych, przeprowadzają audyty oświetleniowe i wystawiają świadectwa charakterystyki energetycznej budynków.

 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie uzyskania świadectw efektywności energetycznej (tzw. białych certyfikatów), obejmujące szeroką pomoc w zakresie identyfikacji przedsięwzięć o odpowiednim potencjale oszczędności, przygotowania audytów efektywności energetycznej oraz składania wniosków do Prezesa URE”

 

Więcej o KAPE

 

 

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.