SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

Poznań z ofertą nieruchomości dla inwestycji hotelowych

Maj 31 2018

Poznań z ofertą nieruchomości dla inwestycji hotelowych

Na mapie inwestycyjnej Polski aglomeracja poznańska wyróżnia się na tle kilku branż. Są to przede wszystkim: sektor nowoczesnych usług dla biznesu i IT oraz logistyka  i magazynowanie. Największy potencjałem Poznania docenianym przez inwestorów są ludzie: ponad 500 tys. mieszkańców i 1 mln mieszkańców aglomeracji.

 

Poznań to również miasto akademickie, które wybrało 112 tys. studentów.  W mieście znajduje się 25 uczelni, kształcących nad ponad 40 kierunkach językowych i odnotowujących największy wzrost liczby absolwentów kierunków biznesowych i IT. Miło nam oznajmić, że w tym roku Poznań dołączył do grona partnerów SHIP & CEE!

 

Nic dziwnego, że wraz z rosnącą atrakacyjnością biznesową i turystyczną miasta, wzrasta także dynamika sektora hotelowego. W Poznaniu znajduję się 65 hoteli, a w realizacji są kolejne inwestycje takie jak Hampton by Hilton, Hotel Moxy sieci Marriott, Hotel Altus, Hotelu Park Inn by Radisson, Hotel Focus, Curio by Hilton. Boom w inwestycjach hotelowych w stolicy Wielkopolski ma swe źródło w wysokości wskaźnika RevPAR, pokazującego ile hotel zarabia na każdym dostępnym pokoju. W Poznaniu rośnie on najszybciej. Dlatego inwestorzy chętnie stawiają na to miasto.

 

Rynek hotelowy w Poznaniu wciąż jeszcze nie jest jednak nasycony, a miasto posiada ofertę nieruchomości wyselekcjonowaną pod kątem inwestycji hotelowych. W ofercie znajdują się tereny w atrakcyjnych lokalizacjach takich jak Stare Miasto, Nowe Miasto i Jeżyce, a wśród nich tereny przy ulicach: Żołnierzy Wyklętych, Poetyckiej, Słupskiej, Wypoczynkowej, Krzysztofa Komedy, Budkowskiej, Termalnej.

 

Więcej o ofercie inwestycyjnej miasta Poznania na stronie WWW  oraz w strefie Meeting Point.

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.