SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

Project Management partnerem SHIP & CEE!

Cze 11 2018

Project Management partnerem SHIP & CEE!

Mamy przyjemność oznajmić, że do grona nowych partnerów Spotlight Hotel Investment Poland & CEE dołączyła firma Project Management! Jej przedstawicieli będą Państwo mogli spotkać podczas wydarzenia w strefie Meeting Point.

Project Management jest spółką konsultingową działającą na europejskim rynku budownictwa. PM specjalizuje się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management oraz pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego we wszystkich branżach. Obok zarządzania inwestycjami w strukturach działa dział projektowy.PM działa w imieniu i na rzecz Inwestora. Jako niezależny konsultant dbają o realizację projektu inwestycyjnego efektywnie, ekonomicznie i etycznie.

Project Management zajmuje się kompleksowym zarządzaniem projektami inwestycyjnymi i wspieraniem Inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji. Przygotowują, kierują oraz nadzorują inwestycje, kontrolują koszty, sporządzają wyceny i wykonują audyty. Osoby tworzące spółkę to doświadczeni inżynierowie budownictwa z wieloletnim stażem w branży.

W działalności firmy połączyły one wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji inwestycji z ramienia Generalnego Wykonawcy, jak i Inwestora – co daje gwarancję kierowania i nadzorowania całego procesu budowy w sposób zgodny z najsurowszymi wymogami wiedzy budowlanej.

 

Zaletą PM jest brak powiązania kapitałowego z innymi podmiotami rynku budowlanego, którzy mogliby mieć wpływ na nasze postępowanie. Daje to niezależność spółce i prowadzenie działań tylko i wyłącznie w interesie Inwestora. Daje to gwarancję fachowego podejścia i niezależnej realizacji każdego projektu, nastawionej na maksymalizację korzyści Inwestora.

Więcej o firmie Project Management

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.