SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

RD bud dołącza do grona partnerów merytorycznych wydarzenia!

Mar 31 2017

RD bud dołącza do grona partnerów merytorycznych wydarzenia!

Miło nam powitać w gronie partnerów merytorycznych konferencji firmę RD Bud, która podzieli się swoimi doświadczeniami jako generalny wykonawca projektów hotelowych!

RD bud, jako firma wywodząca się z francuskiej niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, rozpoczęła działalność na polskim rynku budowlanym w 1997 roku.

Obecnie RD bud, z główną siedzibą w Warszawie, posiada swoje biura regionalne i działa w obrębie całego kraju. Rozwijając się dynamicznie, już od kilkunastu lat nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku i powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Jako Generalny Wykonawca specjalizuje się w budowie „pod klucz” centrów handlowych, hoteli, biur, obiektów mieszkaniowych, logistycznych i przemysłowych, a także salonów samochodowych i stacji serwisowych. Wśród zrealizowanych kontraktów znajdują się także liczne projekty renowacyjne.

Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Nasz zespół z głębokim zaangażowaniem i innowacyjnością podchodzi do każdego z projektów, dzięki czemu zdobywamy zaufanie naszych partnerów. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemy Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO: 90001:2008.

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.