SHIP & CEE

bądź na bieżąco

SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

5. SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND & CEE | RD bud: „Zbudujemy Twoją przestrzeń życiową”
20301
post-template-default,single,single-post,postid-20301,single-format-standard,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

RD bud: „Zbudujemy Twoją przestrzeń życiową”

Cze 21 2017

RD bud: „Zbudujemy Twoją przestrzeń życiową”

RD bud to firma działająca w obszarze generalnego wykonawstwa obiektów kubaturowych.

Spółka wywodzi się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoją ofertę na rynku światowym. Działalność na polskim rynku budowlanym rozpoczęliśmy w 1997 r., tym samym rok 2017 jest dla nas rokiem jubileuszowym. Działając w myśl hasła „Zbudujemy Twoją przestrzeń życiową” (Building places to live in) specjalizujemy się w realizacji „pod klucz” obiektów handlowych, hotelowych, biurowych, logistycznych, przemysłowych oraz mieszkaniowych.W portfolio firmy znajdują się także liczne przebudowy, rozbudowy i modernizacje.

Na przestrzeni dwóch dekad, spółka RD bud umocniła swoją pozycję na rynku stale powiększając liczbę projektów na terenie Polski, a od niedawna również w Niemczech, gdzie firma realizuje przede wszystkim obiekty hotelowe. Dysponujemy doświadczeniem i kompetencjami pozwalającym podejmować się realizacji nawet najbardziej zaawansowanych procesów budowlanych, jak prace na funkcjonującym obiekcie czy projekty podlegające wielokryterialnej certyfikacji – BREEAM.

Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Nasz zespół z głębokim zaangażowaniem i innowacyjnością podchodzi do każdego z projektów, dzięki czemu zdobywamy zaufanie naszych partnerów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i poznania nas bliżej : ww.rdbud.com

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.