SHIP & CEE

bądź na bieżąco

SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

5. SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND & CEE | Rośnie realna dynamika rynku, na której hotelarze skorzystają
20346
post-template-default,single,single-post,postid-20346,single-format-standard,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Rośnie realna dynamika rynku, na której hotelarze skorzystają

Sie 16 2017

Rośnie realna dynamika rynku, na której hotelarze skorzystają

Rynek hotelowy w Polsce i w krajach Europy Wschodniej jest w bardzo dobrej kondycji. Rośnie realna dynamika rynku, na której hotelarze mogą skorzystać. Poza tym, praktycznie wszystkie geograficzne rynki, na których Orbis jest obecny i na których chcemy się rozwijać, należą do szybko rosnących gospodarek europejskich i wykazują wzrost liczby gości w hotelach. W tym roku, skupiamy się na dalszych inwestycjach. Jeśli chodzi o rozwój franczyzy, obserwujemy wzrost zainteresowania współpracą wśród inwestorów nie tylko indywidualnych ale też instytucjonalnych. Dla wielu z nich hotelarstwo to nowa, atrakcyjna branża ale, która wymaga dzisiaj eksperckiej wiedzy, specjalistycznych narzędzi i profesjonalnego zarządzania.

Dominik Sołtysik, Member of the Board of Orbis S.A. & Chief Investments & Development Officer Worldwide

 

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.