SHIP & CEE

bądź na bieżąco

SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

5. SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND & CEE | Rynek hotelowy w całym regionie odnotowuje tendencję wzrostową
20350
post-template-default,single,single-post,postid-20350,single-format-standard,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Rynek hotelowy w całym regionie odnotowuje tendencję wzrostową

Sie 09 2017

Rynek hotelowy w całym regionie odnotowuje tendencję wzrostową

Mimo, że poszczególne rynki w Europie Środkowo-Wschodniej rozwijają się inaczej, rynek hotelowy w całym regionie odnotowuje tendencję wzrostową, co czyni go atrakcyjnym dla inwestorów. Turystyka rośnie i opiera się na silnych wskaźnikach ekonomicznych. Branża hotelarska w regionie oczekuje, że ta pozytywna tendencja się utrzyma. Inwestorzy hotelowi odnotowują i coraz częściej chcą odblokować wartości w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Perspektywa aktywów hotelowych o wyższych rentownościach, rosnący popyt na turystykę i znaczny wzrost gospodarczy okazują się być bardzo atrakcyjne dla szerokiego wachlarza międzynarodowych inwestorów. Nasi klienci korzystają również z tej tendencji. Obecnie Christie & Co ma kilka hoteli do sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także ciekawe projekty doradcze, które potwierdzają ruch na rynku .

Lukas Hochedlinger, Managing Director Central & Northern Europe, Christie & Co

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.