SHIP & CEE

bądź na bieżąco
SHIP & CEE 2018

W tym roku odbędzie się już 5 edycja konferencji! Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia oraz mediów społecznościowych!

Follow & share

Vienna House partnerem merytorycznym wydarzenia!

Mar 30 2017

Vienna House partnerem merytorycznym wydarzenia!

Miło nam poinformować, że po sukcesie ubiegłorocznej edycji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE, Vienna House kolejny raz dołączyła do grona partnerów merytorycznych wydarzenia!

W Vienna House najważniejsza jest radość podróżowania, zdobywanie nowych doświadczeń i odkrywanie. Motto sieci to „nie ma nic bardziej wyrafinowanego w życiu niż proste przyjemności”. Vienna House reprezentuje cztery marki hoteli – każda ma swój indywidualny charakter, ale łączą je te same wartości I jeden cel: inspirowanie gości. Największa austriacka grupa hotelowa – od 2016 roku pod wspólną marką „Vienna House” – posiada i zarządza indywidualnymi hotelami miejskimi oraz resortami, designerskimi obiektami „andel’s by Vienna House“, tętniącymi życiem hotelami koncepcyjnymi „angelo by Vienna House“, jak również stawiającymi na naturalność „Vienna House Easy“. Firma zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziesięciu krajach: od Francji po Rosję, od Polski po Austrię. Hotele znajdują się m.in. w Berlinie, Bratysławie, Bukareszcie, Coburgu, Karlsbadzie, Krakowie, Łodzi, Monachium, Neckarsulm, Trewirze, Paryżu i Pradze. Vienna House jest znakiem towarowym firmy Vienna International Hotelmanagement AG.

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.